Sõnumiga lõhnaküünal “Kodu on seal, kus süda” (Mango-tähtvili)

9,00 

Sojavahast ja eeterlikust õlist valmistatud sõnumiga lõhnaküünal “Mango-tähtvili” on magusa puuviljase aroomiga. Küünlaklaasi kaunistab must vinüülkleebisest kiri “Kodu on seal, kus süda”. Küünla põlemisaeg ca 32h. Hõik küünlad valmivad väikestes kogustes käsitööna.

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Sojavahast ja eeterlikust õlist valmistatud sõnumiga küünal “Mango-tähtvili” on magusa puuviljase aroomiga. Küünlaklaasi kaunistab must vinüülkleebisest kiri “Kodu on seal, kus süda”. Küünla põlemisaeg ca 32h.

Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid.

Küünla põletamine:
Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, sedasi ei põle sojavahast lõhnaküünal “auku”.
Lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. pintsel) taht põhjustab liiga suure leegi, mis võib tekitada suitsu ja tahma. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal ja lõigake taht lühemaks.
Küünla ärapuhumise asemel lämmatage leek küünlakustutajaga või vajutage taht sulavaha sisse. Viimast on hea teha näiteks terava noaotsaga. Seejärel tõstke taht uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.
Ärge põletage küünalt järjest üle 3-4 tunni.
Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal kergesti süttivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.
Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta, lapsi ega loomi põleva küünlaga üksi ühte ruumi!

Meie teised sojavahast lõhnaküünlad leiad SIIT.

Jälgige ka meie tegemisi facebookis ja instagrammis.

Sõnumiga küünal ka personaalse tekstiga! Kirjutage meile!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sõnumiga lõhnaküünal “Kodu on seal, kus süda” (Mango-tähtvili)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga