Lõhnaküünal “Sidrunhein”

9,00 

Sojavahast lõhnaküünal “Sidrunhein” on tugeva, värske tsitruselise ja rohuse lõhnaga. Aroomiteraapias tõstab meeleolu, leevendab kurbust, annab energiat ja enesekindlust. Samuti on putukaid tõrjuvate omadustega. Küünal on valmistatud sojavahast ja eeterlikust õlist. Põlemisaeg ca 32h. Hõik sojavahast lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes kogustes.

2 laos

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sojavahast lõhnaküünal Sidrunhein on tugeva, värske tsitruselise ja rohuse lõhnaga. Aroomiteraapias tõstab meeleolu, leevendab kurbust, annab energiat ja enesekindlust. Samuti on putukaid tõrjuvate omadustega. Lõhnaküünal Sidrunhein on valmistatud sojavahast ja eeterlikust õlist. Põlemisaeg ca 32h. Hõik sojavahast lõhnaküünlad valmivad käsitööna väikestes kogustes.

Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Küünalde põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid.

Küünla põletamine:
Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, sedasi ei põle sojavahast lõhnaküünlad “auku”.
Lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. pintsel) taht põhjustab liiga suure leegi, mis võib tekitada suitsu ja tahma. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal ja lõigake taht lühemaks.
Küünla ärapuhumise asemel lämmatage leek küünlakustutajaga või vajutage taht sulavaha sisse. Viimast on hea teha näiteks terava noaotsaga. Seejrel tõstke taht uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.
Ärge põletage küünalt järjest üle 3-4 tunni.
Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal kergesti süttivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.
Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta, lapsi ega loomi põleva küünlaga üksi ühte ruumi!

Jälgige ka meie tegemisi facebookis või instagrammis.

Lisainfo

Kaunistustega või ilma

Kuivanud lilledega kaunistatud, Ilma kaunistusteta

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõhnaküünal “Sidrunhein””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga