Unenäopüüdja “nr 13”

19,90 

Loodusvalget tooni unenäopüüdja. Unenäopüüdja rõngas on läbimõõduga 20cm, koos riputusaasaga on üldpikkus 67cm. Toode on osaliselt valmistatud taaskasutatud materjalidest.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Loodusvalget tooni käsitööna valminud unenäopüüdja, mida kaunistavad erinevad pitspaelad, lisaks on kasutatud valgeid sulgi ning valgeid puitpärleid. Toode on unikaalne, teist täpselt samasugust ei leidu! Unenäopüüdja rõngas on metallist, kaetud valge satiinpaelaga, läbimõõduga 20cm. Koos riputusaasaga on toote üldpikkus 67cm. Antud toode on osaliselt valmistatud taaskasutatud materjalidest.

Unenäopüüdja on indiaani rahvuslik amulett. Uskumuse kohaselt jääb halb uni unenäopüüdja võrkudesse kinni kuni hommikused päiksekiired selle ära pühivad.  Hea uni seevastu pääseb võrkudest läbi ja libiseb mõõda sulgi otse magajani. Toode võiks olla paigutatud magamistuppa voodi lähedusse; kohta, kuhu päike peale paistab, et sinna kinni jäänud halvad unenäod ära viia. Kui tundub, et unenäopüüdja enam hästi ei tööta, siis võiks selle riputada natukeseks ajaks õue tuule ja päikese kätte “laadima”.

Aga loomulikult on unenäopüüdja ka lihtsalt ilus sisustuselement – aina enam müüakse neid kaunistusteks ja hea energia amulettidena. Nii paigutatakse väiksemaid unenäopüüdjaid auto tahavaatepeegli või lapsevankri külge. Suuremaid unenäopüüdjaid kasutatakse kaunistusena ja hea õhustiku loojatena hoovis, terassil, või hoopis pilgupüüdjatena dekoreerimaks pidu või pulma.

Meie unenäopüüdjad sobivad kõigile – saame teha nii roosamannamaid kui hoopis puidust rõngale ja poisilikumaid variante või hoopis Teie pulmavärvides unenäopüüdjaid! Kui Te ei leidnud enda soovidele vastavat unenäopüüdjat (näiteks sobivas värvis või suuruses), siis kirjutage meile SIIN või meile facebooki – käsitööna valminud unenäopüüdja vastavalt Teie soovidele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Unenäopüüdja “nr 13””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga